Skip to main content

Bizi Tanıyın

DILTRA profesyonel çevirmenler, redaktörler, proje yöneticileri, grafikerler, muhasebeciler ve yöneticilerden olan kurumsallmış bir dil hizmetleri şirketidir. 1990’ların başından beri uyguladığı kalite yönetim standartlarına uygun iş akışı ve her yıl yenilediği ISO 17100:2015 çeviri hizmet standar sertifikasıyla yerel ve uluslararası platformlarda örnek çözüm ortağı olma özelliğini sürdürmektedir.

Şirketimiz nitelikli insan kaynağı ve ileri çeviri teknolojilerine yaptığı yatırımlarla bireysel ve kurumsal müşterilerinin taleplerini daima zamanında ve güvenilir bir şekilde yerine getirir. Şirketimizin barısının ardında kurucularının çevirmen kökenli olmaları ve çeviri hizmetini A’dan Z’ye deneyimlemiş 30+ yıllık köklü bir kuruluşu yönetebilme becerileri yatmaktadır.

Hedefimiz bu süre zarfında edindiğimiz becerileri ve başarılarımızı Diltra’yı 21.yüzlın ikinci yarısına taşıyacak genç, dinamik, vizyon sahibi kadrolara aktararak üst düzey çeviri hizmeti vermeyi sürdürmek ve şirketimizin varlığını ileriye taşımaktır.